תקנון האתר 

1. יש לקרוא את התקנון  בטרם שימושך באתר.

2. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת מוצרי נייר, איורים והדפסים מבית AYELITA. כמו כן, האתר כולל בלוג אישי, הדרכות וצילומים

3. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות במייל לכתובת: info@ayelita.com

4.  גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות באתר, מהוות הסכמת המשתמשת לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכימה לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקשת לא לעשות כל שימוש באתר. התקנון מנוסח בלשון נקבה אך מיועד לשני המינים כאחד.

5. השימוש באתר זה, על כל תכניו, השירותים או המוצרים המוצעים בו, עשויים להשתנות מעת לעת.

6. השימוש באתר הינו באחריות הגולשות והגולשים בלבד. הנהלת האתר או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש באמצעות האתר .

זכויות יוצרים

7. כל זכויות הקניין הרוחני באתר ו/או במוצרים, בתכנים ובצילומים  הנם רכושה של המותג AYELITA בלבד. 

8. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לתרגם, להכניס שינויים, לפרסם, לשדר, להציג, לבצע, להנפיק רישיון,  או למכור באופן חלקי או מלא, זמני או קבוע, בכל צורה שהיא, כל חלק מהמידע או מהתכנים הכלולים באתר, לרבות , תמונות וטקסטים, עיצוב איורים, תמונות מהבלוג או החנות  בלא קבלת אישורה של הנהלת האתר מראש ובכתב.

רוצה להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל ניוזלטר ממני עם עדכונים והפתעות?

שימושי

עקבו אחריי

  • לוגו אינסטגרם
  • לוגו פייסבוק
  • לוגו יוטיוב
  • לוגו פינטרסט

אתר אייליתה הוא בלוג יצירתי של צילומים, רעיונות יצירתיים, הדרכות בנושאי אמנות, עיצוב ויצירה, טיולים ומקומות מעוררי השראה בארץ ובעולם. בקרוב תיפתח חנות אונליין למוצרי נייר מעוצבים, הדפסים ואיורים. ​

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר Ayelita. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא קבלת אישור מבעלי האתר.