top of page

תקנון האתר 

1. יש לקרוא את התקנון  בטרם שימושך באתר.

2. האתר AYELITA מופעל על ידי איילת קסיס ע.מ 038328878 ("ההנהלה" או "האתר")

3. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת מוצרי נייר, איורים והדפסים (תעתיקים) מבית AYELITA. כמו כן, האתר כולל בלוג אישי, הדרכות וצילומים.

4. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות במייל לכתובת: info@ayelita.com

5.  גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות באתר, מהוות הסכמת המשתמשים לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינכם מסכימים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנכם מתבקשים לא לעשות כל שימוש באתר. התקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

6. השימוש באתר זה, על כל תכניו, השירותים או המוצרים המוצעים בו, עשויים להשתנות מעת לעת.

7. השימוש באתר הינו באחריות הגולשות והגולשים בלבד. הנהלת האתר או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש באמצעות האתר .

8.  בעת רכישה או  מסירת פריטים למכירה באתר וחנות AYELITA עליך להירשם לאתר. בתהליך זה נאסף מידע שסיפקת, הווה הסכמתך לאיסוף המידע. מידע זה משמש אותנו לעדכון, בכפוף לרישומך לניוזלטר. בכל רגע באפשרותך להסיר את המייל שלך מרשימת התפוצה ולהפסיק לקבל מאתנו הודעות.

 

9. השירותים הניתנים על ידי צד שלישי באתר הינם באחריות הצד השלישי המפעיל אותם.

10. לעיתים יתפרסמו קישורים חיצוניים באתר. ההנהלה לא תהא אחראית לתנאי השימוש והפרטיות הנהוגים בדפים חיצוניים אלו ובאחריותך לקרוא את תקנון האתר בדף החיצוני.

זכויות יוצרים

11. כל זכויות הקניין הרוחני באתר ו/או במוצרים, בתכנים ובצילומים  הנם רכושה של בעלת AYELITA בלבד. 

12. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לתרגם, להכניס שינויים, לפרסם, לשדר, להציג, לבצע, להנפיק רישיון,  או למכור באופן חלקי או מלא, זמני או קבוע, בכל צורה שהיא, כל חלק מהמידע או מהתכנים הכלולים באתר, לרבות , תמונות וטקסטים, עיצוב איורים, תמונות מהבלוג או החנות  בלא קבלת אישורה של הנהלת האתר מראש ובכתב.

תנאי רכישה ופרטיות

13. טרם ביצוע ההזמנה באתר הגולשים יתבקשו להזין שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכתובת.בזמן ביצוע ההזמנה, הגולש יתבקש למסור את פרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו יבצע את הקנייה וכן את מספר תעודת הזהות של בעל כרטיס האשראי. פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר.

 

14. האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.


15. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.


16. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.


17. מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ


18. ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

19. מחירי הפריטים אינם כוללים עלות משלוח. עלויות הפריטים והמשלוח עשויים להתעדכן מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת. כנ"ל מבצעים, קופונים והנחות למיניהן.

20. יתכנו שינויים בצבעי המוצרים לעומת הצבעים במסך- הבדלים הנובעים בין השאר מאיכות והגדרות המסך במכשירך, סוג הדפוס וסוג הנייר. מכאן שתמונות המוצרים באתר הן לצורכי המחשה בלבד ואינן מחייבות את הנהלת החנות.

החזרות וביטולים

21. ניתן להחזיר פריט שרכשת תוך 14 ימי עסקים מיום קבלתו, בצירוף חשבונית ובתנאי שלא נעשה כל שימוש בפריט, ולקבל עבורו, לבחירתך, החזר כספי (לא כולל משלוח) או זיכוי לרכישת פריט אחר מהחנות, למעט קורסים דיגיטלים או קבצים דיגטליים.

22. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא ועל חשבונו.

23. לא תינתן ללקוח/ה הרוכש/ת כל אפשרות לערוך כל שינוי כלשהו בעבודה המוצעת לרבות שינוי כלשהו בפרופורציה של העבודה המקורית. יחד עם זאת הלקוח/ה, יכול/ה לבחור את גודל ההדפס/ איור להדפסה או לבקש הזמנה מיוחדת במייל : info@ayelita.com.

 

24. מוצר שיודפס במיוחד ללקוח לאחר ביצוע ההזמנה, אינו ניתן לביטול ו/או זיכוי לאחר הדפסתו.

25. קורסים דיגיטליים אינם ניתנים לביטול לאחר הרכישה וזאת מכיוון שתכני הקרוסים פתוחים לצפייה מיידית.

25.  ללקוח/ה לא תהא הזכות לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שאינו לצורך עצמי בלבד במוצרים הפיזיים והדיגיטליים הנרכשים או הניתנים בחינם.

משלוחים

26. ניתן לאסוף את הזמנתכם, ללא עלות, מסטודיו Ayelita הממוקם במושב מבועים, בצפון הנגב. יש לתאם מראש במייל או בטלפון 052-4630477

27. עלות משלוח עד הבית היא 37 שקלים וזמן האספקה הוא בין 3-7 ימי עסקים. בדר"כ לישובים מרכזיים האספקה היא עד 3-5 ימי עסקים ולישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים.

28. עלות משלוח רשום היא 17 שקלים והאספקה היא בין 14-21 ימי עסקים. 

29. בכל קנייה מעל 300 ש"ח, שליח עד הבית חינם.

30. שימו לב, במקרה של הזמנה מיוחדת או הדפסה על קנבס יש להוסיף עוד 2-5 ימי עסקים לייצור והדפסה. לכל שאלה או בירור, אנא פנו אלינו info@ayelita.com 

 

בדף "שאלות ותשובות" ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות.

bottom of page