• Ayelita

אומנות בימי קורונה- מאחורי הקלעים

עודכן ב: יול 21


היזמות הפרטית שלי.


לפני הקורונה תכננתי להקים עסק מסוים אבל, הטיימינג של יזמות ובניית עסק בתקופה הזאת היא מאתגרת. למרות זאת, משהו חדש נולד לו, מבלי לתכנן.

בזמן ההסגר, באופן טיבעי לגמרי מבלי לחשוב יותר מידי, חזרתי לאומנות. אני אוהבת את המגע עם צבעים, חומרים וטקסטורות שונות. אני אוהבת לחקור ולהתנסות בטכניקות שונות וחזרה לאומנות וליצירה, משפיעים עליי באופן מיידי. יש כח מרפא ביצירה ובשבילי זאת גם דרך לביטוי והבעה חיצונית של רעיונות ומחשבות פנימיים.

כך לאט לאט נולדה לי סדרת ציורים, איורי נשים, איורים לילדים ,דפים מעוצבים ואפילו התחלה של קלפים מאיורים. את כל זה העלתי (ואני ממשיכה להעלות) כאן וגם בחנות האונליין שלי בETSY.
איך הסיפור עם האומנות התחיל?


תמיד אהבתי לצייר ולעצב, עוד משחר ילדותי. בשיעורי האומנות בבית הספר הצלחתי לבלוט והאיורים שלי קישטו מספר תערוכות בית ספריות. ציירתי כל דבר, אבל במיוחד נמשכתי לציורי פנים (אגב, פורטרייטים זה גם מה שאני הכי אוהבת לצלם). כשהייתי בתיכון ובצבא הייתי בטוחה שייעודי בחיים זה להיות מעצבת ואמנית רב תחומית. בגיל 21, צעירה ונמרצת, התקבלתי ללימודי עיצוב ואומנות במכון הטכנולוגי חולון HIT, שנחשב לאחד ממוסדות הכשרת המעצבים המובילים בארץ.

בשנת הלימודים הראשונה, קיבלתי יסודות מצוינים לידע הבסיסי שצברתי בעצמי עד אז- למדתי רישום מודלים, שיעורי איור וציור, תולדות העיצוב, תולדות האומנות, יסודות בעיצוב מוצר, סדנאות עץ, חריטה ועוד.

כעבור שנה של לימודים אינטנסיביים ותחרותיים במיוחד, החלטתי לפרוש כי הרגשתי שזה לא מדויק עבורי. עצרתי ונסעתי לטייל כמעט שנה בארה"ב ובמרכז אמריקה. במהלך הטיול, התרגשתי ונפעמתי ממראות הטבע, מהיערות, הרי הגעש, האוכלוסייה והתרבות והחלטתי ללמוד גיאוגרפיה בבן גוריון, לאחר מכן המשכתי לתואר שני בחינוך וכך פיתחתי קריירה רבת שנים בתחומי חינוך חברתי, תרבות וקהילה, בתפקידים רבים ועם אוכלוסיות מגוונות.במהלך השנים הספקתי להתחתן, להוליד שני ילדים (תאומים), לבנות בית, להתגרש ולהגיע לתפקידי ניהול בכירים.


לפני כחצי שנה החלטתי שוב לעצור ולחשב מסלול מחדש. והנה, בתקופת הקורונה, אני חוזרת אל המקום הטבעי שלי, זה שמרגיע אותי ומניע אותי בו זמנית - יצירה ואומנות.


אז עכשיו אני במסע של גילוי וחקר, במסע של יצירה. טרם גיליתי איך זה יתחבר לכל הניסיון בתחומים האחרים שצברתי ושאני אוהבת, אבל אני בטוחה שגם אלו יבואו גם הם לידי ביטוי ויתחברו לתמונה שלמה יותר.


איפה אפשר למצוא את האיורים שלי ?


בחנות ה -ETSY שלי, תוכלו לרכוש את האיורים כקבצים דיגיטליים ולהדפיס בבית או בבית דפוס, לשימוש אישי.

פה באתר, החל מחודש יולי 2020 , בחנות האונליין תוכלו לרכוש את האיורים כהדפסים על גבי נייר איכותי או על קנבס. בהמשך יתווספו מוצרים נוספים - מוצרי נייר מעוצבים, מחברות, לוחות שנה ועוד ועוד.

באתר 6 society אפשר לראות את האיורים והעיצובים שלי על גבי פריטים שונים : כריות, מחברות, כיסויים לפאלפון ועוד. העיצובים שלי, הייצור של חברת society6 והרכישה דרכם.


ממליצה להירשם לעדכונים כדי לדעת מה חדש וכדי לקבל הנחות והפתעות במייל.איילת65 צפיות

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל ניוזלטר ממני עם עדכונים והפתעות?

אומנות | עיצוב | השראה

אתר Ayelita הוא אתר יצירתי של עיצוב ואומנות רב תחומית וכולל איורים, צילומים, רעיונות יצירתיים, הדרכות בנושאי אמנות, עיצוב ויצירה, בלוג טיולים ומקומות מעוררי השראה בארץ ובעולם. בחנות אונליין שלנו תוכלו למצוא מוצרי נייר מעוצבים, הדפסים ואיורים לבית, ערכות יצירה ומתנות מיוחדות.

עקבו אחריי

  • לוגו אינסטגרם
  • לוגו פייסבוק
  • לוגו יוטיוב
  • לוגו פינטרסט

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר Ayelita. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא קבלת אישור מבעלי האתר.